Currently are one guest and no members online

wtorek, 21 maj 2019

Spotkanie noworoczne 2019

5 stycznia br. od godz. 17.00 w Siennie odbyło się tradycyjne spotkanie noworoczne druhów Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Wągrowiec.

Do Sienna zjechali przedstawiciele wszystkich Jednostek OSP Gminy Wągrowiec, którzy wspólnie świętowali powitanie nowego roku. Była to też okazja do podsumowania roku 2018 i złożenia podziękowań wszystkim strażakom za ich ofiarną służbę i ciężką pracę w ostatnim roku przez osoby zaproszone na spotkanie. Wśród zaproszonych gości byli m. in. przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Wągrowcu, Urzędu Gminy Wągrowiec, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wągrowcu, Zarządu Powiatowego ZOSP RP w Wągrowcu.
Po oficjalnej części uroczystości, zaproszeni goście skosztowali posiłku przygotowanego przez Koło Gospodyń Wiejskich w Siennie.
Ochotniczą Straż Pożarną w Siennie reprezentowali członkowie zarządu OSP.