środa, 22 styczeń 2020

Przekazaliśmy nakrętki Dawidowi

W sobotę, 9 marca br. w godzinach porannych udaliśmy się do Dawida, mieszkańca pobliskiej Długiej Wsi w celu przekazania nakrętek, które systematycznie zbieramy z myślą o pomocy osobom potrzebującym.

Dawid wraz z rodzicami przyjął nas serdecznie, zadowolony i nieco zaskoczony, że to właśnie strażacy przyjechali pod jego dom. Oprócz przekazania nakrętek, Dawid mógł z bliska zobaczyć wóz strażacki, zasiąść za jego kierownicą oraz założyć na głowę strażacki hełm.
Na zakończenie spotkania Druhny i Druh wykonali pamiątkowe zdjęcia. Rodzice chłopca przekazali nam także, w ramach podziękowania mały upominek za co serdecznie dziękujemy.
Przypomnijmy, że sobotnie przekazanie to kolejny już finał akcji zbierania nakrętek, które w trybie ciągłym zbieramy od kilku lat.