wtorek, 16 lipiec 2019

Majówka na wesoło

3 maja br. odbyła się organizowana co roku przez GOK w Łeknie Majówka z udziałem ochotniczych straży z Gminy Wągrowiec. W tym roku nie zabrakło drużyny z Sienna, która reprezentowana była wyłącznie przez płeć piękną.

Nasze Druhny miały zamiar walczyć zaciekle, jednocześnie nie zapominając, że głównym motywem zawodów ma być dobra zabawa. Jak postanowiły tak zrobiły.
Wśród siedmiu zgłoszonych drużyn nasze Druhny zajęły miejsce w środku stawki zajmując miejsce czwarte. Zwyciężyła drużyna z OSP w Łeknie.
Grono pozostałych drużyn uzupełniały OSP z Rąbczyna, Werkowa, Ochodzy, Brzezna Starego oraz Pawłowa Żońskiego.
Na najmłodszych czekały zabawy z klaunem. Dzieciaki chętnie angażowały się w zabawy i atrakcje przez niego proponowane. Do domu wracały z uśmiechami na twarzach.