piątek, 19 kwiecień 2024

Sukces na Zawodach Powiatowych

W niedzielę, 15 września br. odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze. Gospodarzem zawodów był Damasławek, który przywitał uczestników słoneczną, choć wietrzną pogodą.

Nasze dwie drużyny przystępowały do zawodów bardzo zmotywowane, ale jednocześnie, trzeba przyznać, że z pewną dozą zdenerwowania. W końcu przygotowania trwające kilkanaście tygodni nie miały iść na marne, a poziom zawodów był przynajmniej o stopień wyższy niż na zawodach niższego szczebla.
Jak się okazało, nie trzeba było się czegokolwiek obawiać. Nasze drużyny wiodły prym i z tarczą wróciły do Sienna. Drużyna kobiet w kat. C pokonała drużynę z Łekna, a Drużyna Młodzieżowa pozostawiła w pokonanym polu cztery inne drużyny. Tak więc w tych dwóch kategoriach nasze drużyny mają się czym szczycić przez najbliższy rok, a w kolejnym będą bronić pierwszych miejsc wywalczonych w tegorocznych zawodach.
Po zakończonych zmaganiach drużyny i ich wierni kibice wrócili do Sienna, gdzie przy ognisku spędziliśmy kilka kolejnych godzin świętując zwycięstwo i kończąc tegoroczny sezon sportowy.
Gratulujemy wszystkim członkom naszych zwycięskich drużyn. Tworzycie historię naszej OSP i jesteście jej wielką częścią.