Zaplanowane terminy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 15

Wczoraj 24

W tym tygodniu 15

W tym miesiącu 665

Razem 30268

Currently are 18 guests and no members online

Zobacz także
poniedziałek, 20 sierpień 2018

Wzięliśmy udział w towarzyskim turnieju piłki nożnej

Sobota, 24 marca br. była bardzo absorbującym dniem dla wszystkim członków OSP w Siennie. Część naszych kolegów wzięła udział w Szkoleniu podstawowym OSP, a druga część w turnieju piłki nożnej w Wapnie.

W szranki stanęło osiem drużyn, podzielone zostały na dwie grupy. System rozgrywania meczów opierał się na grze "każdy z każdym" w ramach swojej grupy, a do półfinału awansowały dwie najlepsze z każdej grupy.
W pierwszym spotkaniu nasi druhowie przegrali wyraźnie 4:1, natomiast zrehabilitowali się już w drugim meczu zdobywając cztery bramki, a tracąc tylko jedną. W meczu decydującym o wyjściu z grupy nasi reprezentanci przegrali po zaciętym i bardzo ciekawym pod względem sportowym meczu 2:1.
Jak zwykle nie chodzi tu o wynik, ale o utrzymywanie jak na strażaków przystało dobrej kondycji fizycznej, a także spotkanie się ze "starymi znajomymi" nie tylko z boiska. Bardzo dziękujemy organizatorom za zaproszenie i do następnego razu.