Zaplanowane terminy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 15

Wczoraj 24

W tym tygodniu 15

W tym miesiącu 665

Razem 30268

Currently are 22 guests and no members online

Zobacz także
poniedziałek, 20 sierpień 2018

Pozyskaliśmy przedłużacz na zwijadle

Idąc za ciosem, druhowie z Sienna starają się z różnych źródeł pozyskiwać coraz to nowszy sprzęt ze szczególnym naciskiem na przydatność w straży podczas działań ratowniczych. I w ten sposób udało nam się pozyskać przedłużacz na zwijadle o długości 30 metrów w pełni przystosowany do działań w trudnych warunkach atmosferycznych.

Prawdziwa gwiazda wśród przedłużaczy, nie tylko za sprawą wyglądu zewnętrznego. Odporność na wilgoć IP44 całkowicie spełnia minimalne wymogi dla sprzętu wykorzystywanego w strukturach straży pożarnych.
Dodatkowym atutem naszego nowego sprzętu jest to, że bęben na którym znajdują się gniazda pozostają nieruchome podczas pracy zwijadła. Ułatwia to sprawne operowanie przedłużaczem podczas działań - tak przy jego zwijaniu, jak i rozwijaniu.
W tym miejscu chcemy serdecznie podziękować za wsparcie i jednoczesne zrozumienie sytuacji naszej OSP ze strony Panów Przemysława Supersona i Szczepana Sucheckiego z firmy P. W. U-H Plast - Rol Sp.j. mającą swoją siedzibę w Lotyniu (pow. złotowski).
To dzięki ich szybkiej decyzji i wspaniałomyślności mamy na stanie kolejny sprzęt, który będzie z powodzeniem wykorzystywany w naszej OSP.
Przedłużacz ten świetnie nadaje się do pracy z pompą zanurzeniową, którą pozyskaliśmy niedawno, a o której już pisaliśmy.
Panowie, jeszcze raz wielkie dzięki.