Zaplanowane terminy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 7

Wczoraj 26

W tym tygodniu 104

W tym miesiącu 732

Razem 29373

Currently are 18 guests and no members online

Zobacz także
piątek, 20 lipiec 2018

Kombinezony Hornet-1 w naszej OSP

Dzielimy się kolejną dobrą informacją - pozyskaliśmy dwa kombinezony do skutecznego usuwania gniazd owadów błonkoskrzydłych. Za wymierny wkład w realizacji przedsięwzięcia dziękujemy wszystkim darczyńcom.

Szczególne podziękowania kierujemy dla Pana Sławomira Kołacza - Nadleśniczego Nadleśnictwa Durowo, który w znacznej mierze przyczynił się do pozyskania przez nas przedmiotowych kombinezonów i bez którego nie udałoby się zrealizować zakupu.
Za poparcie inicjatywy i wymierne wsparcie finansowe dziękujemy również:
Panu Stanisławowi Kaniewskiemu - sołtysowi wsi Przysieczyn,
Pani Małgorzacie Czarnolewskiej - sołtysowi wsi Czekanowo,
Panu Radosławowi Ewertowskiemu - sołtysowi wsi Długa Wieś,
Panu Krzysztofowi Majerowi - sołtysowi wsi Sienno.
Kombinezony typu Hornet-1 to kombinezony, dzięki którym w sposób bezpieczny można podejmować działania zmierzające do usuwania gniazd owadów błonkoskrzydłych, które zagrażają bezpieczeństwu mieszkańców podległego nam terenu. Kombinezony wytworzone są ze specjalnego materiału i pianki oraz zabezpieczone suwakiem, które zapewniają bezpieczeństwo ratownikom podczas działań - owady nie dostaną się do środka kombinezonu. Dodatkowo przeźroczysta osłona na głowę umożliwia pracę w hełmie.
Posiadanie tych kombinezonów zwiększa przede wszystkim możliwości działania naszej OSP, co świetnie wpisuje się w bieżącą politykę działalności naszej straży.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim Wspierającym.