Zaplanowane terminy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 7

Wczoraj 26

W tym tygodniu 104

W tym miesiącu 732

Razem 29373

Currently are 19 guests and no members online

Zobacz także
piątek, 20 lipiec 2018

Podziękowania za poszukiwania

We wtorek, 8 maja br. w Komendzie Powiatowej Policji w Wągrowcu, odbyło się przekazanie oficjalnych podziękowań za udane poszukiwania mieszkańca Przysieczyna, który zaginął 5 kwietnia br.

W spotkaniu udział wzięli Komendant wągrowieckiej Policji, Komendant PSP w Wągrowcu oraz przedstawiciele trzech ochotniczych straży pożarnych tj. z Łekna, Sienna i Wągrowca, które uczestniczyły w poszukiwaniach. Na ręce przedstawicieli OSP zostały przekazane oficjalne podziękowania za szybkie działanie i dobrą współpracę z Policją, która całą akcję poszukiwawczą koordynowała.
Przypomnijmy, że starszy mężczyzna wyszedł z domu w godzinach wieczornych, w czwartek, 5 kwietnia br. Z uwagi na to, że zaginiony choruje na Alzheimera oraz panowały niskie temperatury atmosferyczne, do poszukiwań zadysponowano ochotnicze straże pożarne. Punkt koncentracji sił został wyznaczony w miejscowości Przysieczyn.
Szybkie zorganizowanie akcji poszukiwawczej i dobra współpraca na miejscu zaowocowała znalezieniem zaginionego po ponad godzinnych poszukiwaniach. Zaginiony czuł się dobrze i został przekazany ZRM, które także przybył na miejsce poszukiwań.