Zaplanowane terminy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 1

Wczoraj 17

W tym tygodniu 71

W tym miesiącu 612

Razem 24484

Currently are 14 guests and no members online

Zobacz także
piątek, 23 marzec 2018

Szkolna wyprawka i zabawka od OSP w Siennie

Od kilku lat na terenie całej Polski zbierane są przybory szkolne i zabawki dla naszych rodaków mieszkających poza granicami naszego kraju. W tym roku druhny i druhowie z naszej OSP postanowili przyłączyć się do tej szczytnej Akcji.

Celem Akcji "Szkolna wyprawka i zabawka" jest pomoc dla Polaków mieszkających na Litwie oraz Ukrainie. Różnego rodzaju pomoce naukowe, przybory szkolne, ale też zabawki zbierane podczas Akcji przekazane zostaną najbardziej potrzebującym.
Umożliwią one wyrównany start w rozpoczęciu edukacji najmłodszym, a nam - Polakom mieszkającym w Polsce - przypomina o pamięci o tych, którzy mieszkają poza granicami Polski, a warunków do rozpoczęcia i kontynuowania nauki nie mają tak komfortowych jak my.