Zaplanowane terminy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 1

Wczoraj 17

W tym tygodniu 71

W tym miesiącu 612

Razem 24484

Currently are 17 guests and no members online

Zobacz także
piątek, 23 marzec 2018

Dzień gospodarczy w OSP w Siennie

W sobotę, 14 października br. odbyło się, jak co roku o tej porze, gruntowne przeprowadzenie porządków w naszej remizie. Pracy było sporo, ale druhowie, którzy przybyli poświęcając swój wolny czas spisali się na miarę swoich możliwości.

Główne prace skoncentrowane były wokół uporządkowania tego, co zostało po przygotowaniach do Zawodów sportowo-pożarniczych. Czas ten był na tyle intensywny, że nie było kiedy posprzątać. Teraz czasu jest troszkę więcej, więc możemy poświęcić go na przykładny porządek, jak na remizę strażacką przystało.
Uporządkowanie mundurów, wyczyszczenie butów, przygotowanie wyposażenia osobistego i samochodu to tylko niektóre czynności, które zostały wykonane podczas soboty gospodarczej. Na koniec pozamiataliśmy podłogę i ją umyliśmy. I trzeba przyznać, całość prezentuje się znakomicie, co widać na załączonych zdjęciach.