Zaplanowane terminy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 1

Wczoraj 17

W tym tygodniu 71

W tym miesiącu 612

Razem 24484

Currently are 22 guests and no members online

Zobacz także
piątek, 23 marzec 2018

Przekazaliśmy nakrętki Piotrkowi

Pod koniec października br. w remizie w Siennie odbyło się ważne wydarzenie, nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla chłopaka, któremu los zgotował ciężkie chwile w życiu.

Gdy dowiedzieliśmy się o wypadku jakiemu uległ młody mieszkaniec Panigrodza w maju tego roku, postanowiliśmy, że zaczniemy działać, by pomóc jemu i jego rodzinie. Gdy krótko po wypadku została zorganizowana akcja zbierania nakrętek, wszyscy członkowie OSP w Siennie zabrali się do ich gromadzenia.
Udało się zebrać całkiem pokaźną ilość. Wiadomo, że istnieje niedosyt, bo zawsze można więcej, ale istotne jest to, że druhowie z Sienna systematycznie przynosili do remizy kolorowe nakrętki. Można powiedzieć, że mają to w nawyku, bo to nie pierwsza tego typu akcja, w którą zaangażowali się członkowie naszej OSP.
Cieszy też fakt, że do całej akcji dołączyli się mieszkańcy Sienna i innych okolicznych wsi. Zainteresowanie było duże i miejmy nadzieję, że ta chęć pomagania w druhnach i druhach z Sienna oraz lokalnej społeczności nadal będzie się tliła.
Piotrkowi życzymy dużo pozytywnej energii i szybkiego powrotu do zdrowia.