Zaplanowane terminy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 10

Wczoraj 34

W tym tygodniu 115

W tym miesiącu 468

Razem 95175

Currently are 4 guests and no members online

Zobacz także
czwartek, 13 czerwiec 2024

Kolejny weekend dla dzieci

Od soboty, 1 czerwca do poniedziałku 3 czerwca, Druhowie z Sienna angażowali się jako jedna z atrakcji podczas organizowanych w okolicy festynów z okazji Dnia Dziecka. Najpierw Kobylec, później Wągrowiec oraz Wiatrowo.

W sobotni poranek nasi druhowie udali się na plażę w Kobylcu, gdzie przez kilka godzin współpracowali z wągrowieckim WOPR-em. Działania wodnego pogotowia związane były z nurkowaniem w toni jeziora, a naszym zabezpieczenie terenu objętego ich działaniem. Następnie, w godzinach popołudniowych odbył się festyn dla dzieci, w których nasz wóz stanowił jedną z atrakcji.
W niedzielę, zostaliśmy zaproszeni przez firmę OL-MOT Retro do udziału w kolejnym festynie, w którym uwaga skoncentrowana była na dzieciach. Czekały na nich różnego rodzaju atrakcje jak dmuchane zamki i zjeżdżalnie. Posmakować można było grochówki, zobaczyć odnowione stare samochody, a także schłodzić się dzięki kurtynie wodnej rozstawionej przez sienneńskich strażaków. W upalny dzień to rozwiązanie okazało się być idealne.
Natomiast w poniedziałek, zawitaliśmy do zaprzyjaźnionej szkoły podstawowej i przedszkola w Wiatrowie. Tam dzieciaki po raz pierwszy widziały duży wóz druhów z Sienna albowiem w poprzednich latach przybywaliśmy wysłużonym Żukiem. Radości dzieci nie było końca, a to nas najbardziej cieszy.