wtorek, 23 kwiecień 2024

Nasza Druhna prawdziwą Artystką

Miło nam poinformować, że w rozstrzygniętym wojewódzkim etapie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod nazwą "Młodzież zapobiega pożarom" nasza Druhna Katarzyna Sommerfeld zajęła I miejsce.

W Druhnie Kasi drzemie talent plastyczny, który przez jej skromność rzadko widuje światło dzienne. A szkoda! Przy takim potencjale powinniśmy jej prace widywać na przeróżnych konkursach i nie tylko.
Druhna Kasia od kilku lat należy do naszej OSP. Zanim została członkiem zwyczajnym OSP, była członkiem Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, którą godnie i z sukcesami reprezentowała. Od 2019 r. po odbyciu przeszkolenia pożarniczego, bierze udział w działaniach ratowniczych na terenie Powiatu Wągrowieckiego.
Nasza Kasia prywatnie łączy dwie funkcje: szczęśliwej mamy i studentki, stąd też tym bardziej składamy najszczersze gratulacje z wygranej - bo znaleźć czas w takich okolicznościach wymaga nadzwyczajnego poświęcenia.
Kasiu, powodzenia w kolejnym etapie. Życzymy sukcesów.