piątek, 29 marzec 2024

Zawody DDP w Osieku nad Notecią

W sobotę, 18 lutego br. w Osieku nad Notecią odbyły się I Zawody Halowe Dziecięcych Drużyn Pożarniczych. Do uczestnictwa zgłosiło się osiem zespołów z powiatów pilskiego i wągrowieckiego.

Celem organizatorów były dobra zabawa oraz propagowanie sprawności fizycznej poprzez ćwiczenia sprawnościowe i konkurencje ze sprzętem strażackim. Wszystkie założenia zostały spełnione. Naszą Jednostkę reprezentowało dziesięcioro dzieci, którzy świetnie sobie poradziły. Jesteśmy bardzo dumni z ich występu - szlak przetarty i dobra prognoza na przyszłość.
Decyzją sędziego głównego wszystkie drużyny zostały zwycięzcami zawodów. Nasi reprezentanci wracali do domu z uśmiechami na twarzach, złotymi medalami, dyplomami, nagrodami oraz statuetką. Każda jednostka otrzymała także nagrodę i dyplom.
Gratulujemy występu naszym najmłodszym adeptom pożarnictwa. Życzymy wam dalszego rozwoju oraz godnego reprezentowania OSP w kolejnych zawodach.