Zaplanowane terminy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 17

Wczoraj 33

W tym tygodniu 185

W tym miesiącu 300

Razem 87693

Currently are 2 guests and no members online

Zobacz także
piątek, 08 grudzień 2023

Druhowie zmalowali... sobie remizę

Dwie wrześniowe soboty Druhny i Druhowie z siennieńskiej strażnicy poświęcili na przeprowadzenie planowanego remontu. Pracy było dużo, ale było warto, bo efekt prac pozwala na odczuwanie uzasadnionego zadowolenia.

Zanim przystąpiono do prac określono ich zakres, następnie samo malowanie podzielono na dwa dni z uwagi na to, że remiza ma teraz dwukolorowe wnętrze.
W trakcie prac dokonano także dokładnego umycia sprzętu oraz wyposażenia remizy, w tym podłogi, która w tej chwili jest największym mankamentem, jeśli chodzi o utrzymanie czystości.
W miejscach, gdzie odpadał tynk zastosowano panele ścienne z tworzywa sztucznego, które skutecznie maskują ubytki.
Remont remizy zbiegł się z corocznym przeglądem dokonywanym przez przedstawicieli KP PSP w Wągrowcu. Przeprowadzona w dniu 19 października br. kontrola, po zapoznaniu się ze stanem faktycznym, została oceniona bardzo wysoko, a nienaganny porządek w strażnicy został zauważony i doceniony.
Warto nadmienić, że koszty związane z remontem wzięli na siebie członkowie OSP Sienno. Właśnie za to i za poświęcony czas wszystkim biorącym udział w pracach należą się wielkie podziękowania.
Poniżej krótka fotorelacja z przeprowadzonych prac i efektu końcowego: